Fadik Sevin Atasoy’un annesi ile paylaşımı büyük ilgi gördü! Atasoy annesi Emel Göksu ile…


Kardeşlerim dizisinin yıldızı ünlü oyuncu Fadik Sevin Atasoy’un kendisi gibi oyuncu olan annesi Emel Göksu ile paylaşımına beğeni yağdı.

Bizim Evin Halleri, Serseri Aşıklar, Dudaktan Kalbe, Sev Kardeşim, Avrupa Yakası ve Kısmet dizilerinde rol alan şimdilerde ise ATV‘de yayınlanan Kardeşlerim dizisindeki Şengül karakteriyle büyük beğeni kazanan 47 yaşındaki Fadik Sevin Atasoy, instagramı aktif olarak kullanan isimler arasında yer alıyor. Paylaşımları büyük ilgiyle takip edilen Atasoy’un son paylaşımı da büyük beğeni topladı. Ünlü oyuncunun kendisi gibi oyuncu olan annesi Emel Göksu ile yaptığı paylaşım yoğun ilgi gördü.

Fadik Sevin Atasoy

ANNESİYLE PAYLAŞIMINA BEĞENİ VE YORUM YAĞDI!

Fadik Sevinç Atasoy annesi Emel Göksu ile olan fotoğrafını “Repo candır Anne canandır… Annem” notuyla sosyal medya hesabından paylaştı. Atasoy’un annesinin “Bizim Evin Halleri, Adını Kalbime Yazdım, Kocamın Ailesi, Ah Be İstanbul” ve son olarak yer aldığı “Aile” dizisindeki usta oyuncu Emel Göksu olduğunu görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Atasoy’un paylaşımına kullanıcılardan “Annesi olduğunu bilmiyordum yeni dizide gördüm ve Sengülün yaş almış hali demiştim şaşırdım şuan”, “Ana kız ne güzelsiniz”, “Ay siz anne kız mısınız, ben şok. İkinizi de çok seviyorum” yorumları geldi.

Fadik Sevin Atasoy ve annesi Emel Göksu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir