Altınova Belediyesi tarafından düzenlenen törenle Kapalı Pazaryeri hizmete açıldı. Pazaryeri, vatandaşların ve esnafın kışın soğuk ve yağmurdan, yazın ise sıcaktan korunması amacıyla yapıldı. Ayrıca, pazaryeri afet durumlarında barınma yeri olarak da kullanılacak. Törende konuşan AK Parti Yalova Milletvekilleri, projenin ilçeye değer kattığını ve Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’a teşekkür etti. Kapalı Pazaryeri’nin açılışına Vali, Kaymakam, Emniyet Müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.