GRAVIATORS, 31 Ağustos’ta Steam’de çıkış yapacak

Biz çıkış gününü beklerken, 3 Ağustos 19:00 CEST’de GRAVIATORS yayınını takip etmekten çekinmeyin, burada bazı oyun mekaniği, savaş vitrini, çevrimiçi yüksek puan sistemi vitrini ve daha fazlasını ele alacaklar!

GRAVIATORS

GRAVIATORS, langırt benzeri arenalarda rekabet ettiğiniz ve uzay podlarınızın özel yerçekimi ve kalkan yeteneklerinizi kullanarak düşman kalesine puan toplamak için topu kontrol edip şut çektiğiniz bir takım arena sporu oyunudur. Graviators, mükemmel bir gündelik arkadaş canlısı e-spor oyunudur.

Oynanış

Topu kontrol etmek için uzay podlarının özel yerçekimi ve kalkan yeteneklerini kullan ve puan kazanmak için topu rakibin kara deliğine at. Çevrimiçi olarak birbirleriyle veya diğer takımlarla rekabet etmek için arkadaşlarınızı koltuğunuza getirin. Tek başınıza gidin ve yapay zekaya veya çevrimiçi olarak rastgele kişilere karşı oynayın – seçim ve eğlence sınırsız! GRAVIATORS 3 farklı oyun moduna sahiptir:

  • Versus Arena: Geçici puanlar almak için rakibinizin kara deliğinin etrafındaki kalkanları yok edin. Gol atmak için kara deliğin içine ateş edin ve puanlarınızı puan tablosuna ekleyin!
  • Planetary Arena: Hedefler ekranın her iki tarafında bulunur ve oyun alanı bir kara delikle bölünmüştür. Topa biraz ekstra güç vermek için kullanın! Skor tahtasına puan eklemek için kalkanları yok edin ve gol atın!
  • Meteor Yağmuru: Gezegeninizi koruyun ve gelen asteroit dalgalarından sağ kurtulun! Daha yüksek bir çarpan oluşturmak için onları hızla yok edin. Daha fazla dalga ile yeni tür asteroitler ve diğer tehlikeli nesneler ortaya çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx