Yılbaşı için İstanbul’a gelen turistler, yeni yıla girdiğimiz anlarda Boğaz Köprüsü’nde havai fişek gösterisi olacağını düşündü. Havai fişek gösterisi olmayınca hayal kırıklığına uğradılar.
Havai fişek olmayınca hayal kırıklığına uğradılar
![](https://kumluca-haber.com/wp-content/uploads/2024/01/havai-fisek-olmayinca-hayal-kirikligina-ugradilar-NWPS8T91.jpg)
Yılbaşı için İstanbul’a gelen turistler, yeni yıla girdiğimiz anlarda Boğaz Köprüsü’nde havai fişek gösterisi olacağını düşündü. Havai fişek gösterisi olmayınca hayal kırıklığına uğradılar.